Mitogondri Mitogondri

MANİFESTO


Her alanda ‘her şeyi bilirim’ diyenler yerine, kendi alanında en iyilerle çalışma taraftarıyız. Her işi değil, sadece iyi bildiğimiz işi yaparız. Araştırırız, düşünürüz, tartışırız, yazarız, çizeriz, sunarız... Arada oyuncu değişiklikleri yapsak da, kadroyu en sağlam karakterlerle bir arada tutarız. Doğru işler için kendi gezegenlerimizde uçup kaçarken, yeri geldiğinde ‘Neşeli Günler’ tadında aile gibi yaşarız.
İnce eler, sık okur, cüretkâr davranırız.
İyi bir iş için, bildiğimiz ne varsa ortaya serer, marka deneyimleriyle yoğururuz. Markanın bize anlatacağı her şeyi çok iyi dinler, hayali işler yerine gerçek hayallerin peşinden koşarız. Hedef kitlenin DNA’sını çıkarır, rakiplerin röntgenini çeker akıllarını alırız. Tüm çalışmaların özüne iner, araştırır ve doğru yol için fikir birliğine varırız.
Doğru bildiğimizden şüphe etmez, keskin görüş yeteneğiyle marka geleceğini görür, en iyi işleri tek nefeste çıkarırız!
Gör, Anla, Hisset
En iyi satış rakamları için gerekli olanın, yalın iletişim dili olduğunu, o iletişimin dilinin de görsel ve sözel açıdan çok iyi kurgulanması gerektiğini iyi biliriz. Tüm kreatif süreçte önce göze hitap eder, sonra mantığa uyar, en sonunda kalbe dokunuruz!
İyi, Kötü, Doğru!
Reklamın iyisi kötüsü değil, doğrusu yanlışı olduğuna inanırız. En özgün fikirlerimizle doğru tasarım yaparız. Yapılan onca araştırmalar, alınan briefler, tartışmalar, yazılanlar, çizilenler doğru bir tasarım ile doğru bir reklama dönüşür.
Biz bunu bilir, yıllardır bildiğimizi yaparız.
Yazar, çizer, sunarız!
Renklerin dilini de biliriz, dilin ahengini de. Grafiklerin karakterini de biliriz, karakterlerin yansıttıklarını da... Bilmediklerimiz için de her gün kendimizi güncelleriz. Dahice ve delice işlerimizi en sert beyin fırtınalarında ortaya çıkarırız. Aslında markayı parlatır, daha lezzetli ekmekler, daha gösterişli evler, daha binilesi arabalar satarız!
Sevgi, Saygı, Sadakat
Marka ile uzun soluklu bir birliktelik kurarız. Her alanda aynı dili kullanarak markayı büyütürken, mütevazılığımızı da koruruz. Tıpkı bir evlilik ilişkisi gibi her an marka ile yaşarken, sırlarını saklamayı da çok iyi biliriz. Tek reklamlık ilişkiler bize göre değildir! Markayla gizli gizli flörtleşmez, imzaları atar tüm dünyaya ilan ederiz.
Tüm markalarımıza ilk günkü gibi bağlıyız, yarım yamalak kısa heveslere fazlasıyla karşıyız!
Beğen, Yorumla, Paylaş
Sosyal medyanın büyük bir güç olduğunun bilincindeyiz.  Tüm dijital çalışmaları en iyi şekilde yapar, sosyal medyanın can damarını yakalarız.
Aldım, çizdim, sektörü Yendim!
Bir markanın sancılı Doğum sürecinden, hareketli sektör yıllarına, kan kaybettiği dönemlerden, yıldızının parladığı zamanlara… İletişimin, tasarımın, başarının olduğu her yerde biz de oluruz;
her bir projede büyük heyecan duyar, yaptığımız her işi gurur tablomuz sayarız. Bütünleşik hizmetler diyarında üstlendiğimiz her projeyi “Anahtar Teslim” çalışırız. Özetle; gücümüzle yönlendirir, tecrübemizle şekillendirir, inancımızla geleceği görürüz! Salyangozu ‘’nerede?, nasıl?, ne kadar?’’ satacağımızı iyi biliriz.
Hedef kitleyi analiz ederek algı seviyelerine göre güzel tasarımlar çıkarmanın yeterli olmadığını bilir, doğru medya planlaması ile doğru kişilere hitap ederiz. Hangi mecrada, hangi zamanda, hangi alanda olmamız gerektiğini kılı kırk yararak planlarız.

REFERANSLAR

Abant Lotus
Sizde Referans
Listemizde Yer Almak
İster misiniz ?