Mitogondri Mitogondri

KARİYER

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR
Ya da ayinesi iştir kişinin, lafa bakşlmaz. Veya bana nerede çalıştığını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.
Adından söz ettirecek projelere imza atma, birlikte karar alan bir ekibin üyesi olma ve mutlu müşteriler ile çalışma hedefinde olan sektör insanlarıyla tanışmaya ne dersin?
Açık Pozisyonlar.
Reklam Satış Uzmanı

GENEL NİTELİKLER Dijital Medya Planlama, medya satınalma ve yaratıcı tasarım hizmetleri veren ajansımıza, yeni markalar katacak, Reklam Satış Koordinatörü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.

Başvuru İçin CV'nizi info@bolureklam.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Grafik Tasarım Uzmanı

Ajansımızda çalışmak üzere Grafik tasarım uzmanı arıyoruz. Web siteleri, reklamlar, kurumsal iletişim ve kurumsal kimlik gibi çeşitli ürün ve faaliyetlerin görsel tasarımını yapabilecek. Belirli bir mesajı, fikri veya konsepti görsel olarak iletmek için pazarlama ve yaratıcı departmanların diğer üyeleriyle birlikte çalışır. Grafik Tasarımcının Sorumlulukları Tasarımın vermesi gereken mesajı belirlemek, Bir projenin kapsamını belirlemek için müşteri veya sanat yönetmeni ile görüşmek, Eskizler oluşturarak müşteriye sunmak, Müşteriler tarafından önerilen değişiklikleri nihai tasarıma dahil etmek, Çalışmalara, tüketicilerinin bakış açısından bakmak ve müşterinin istediği mesajın iletildiğinden emin olmak, Web siteleri için konseptler, grafikler oluşturmak, Tasarım stili, format, baskı ve zaman çizelgeleriyle ilgili danışmanlık yapmak, Son trendleri ve bunların ticari ortamdaki rollerini analiz etmek, Reklam yazarları, fotoğrafçılar, illüstratörler, diğer tasarımcılar, web geliştiricileri ve pazarlama uzmanları ile birlikte ekibin parçası olarak çalışmak, Son teslim tarihlerine riayet etmek. Grafik Tasarımcıda Aranan Nitelikler Yaratıcılık yönü kuvvetli olmak, Detaylara dikkat etmek, Bir fikri tüketicilere iletmek için yeni yaklaşımlar düşünebilmek, Photoshop, InDesign ve Illustrator gibi masaüstü yayıncılık araçlarına hakimiyet, Sanatsal olarak ilgi çekici tasarımlar oluşturabilmek, Aynı anda birden fazla projede çalışabilmek, Zamanı yönetebilmek, İletişim yönü güçlü olmak