Mitogondri Mitogondri

FARKIMIZ

Faaliyet konuları; açık hava reklamcılığı (billboard), tabela, totem, araç giydirme, dijital baskı, web tasarım - yazılım, sosyal medya, matbaa ve basılı işler olarak sıralayabileceğimiz    firmamız kurumsal marka danışmanlığında müşterilerimizin marka, ürün ve hizmetlerini görsel - işitsel tüm tanıtım platformlarında tanıtma kabiliyetine sahip olduğunu kanıtlamış ve farkını ortaya koymuştur.  

Sahip olduğu tecrübe ve kalite anlayışı ile tek noktadan bütün tanıtım araç kanalları ile hizmet veren reklam ajansımız bölgesinde lider konumdadır. Firmamız alanında yenilikleri takip edip gerekli yatırımları yaparak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite yönetim sistemi, 14001: Çevre yönetim sistemi, OHSAS 18001: 2015 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetimi mevcut iken yenilenen 45001: iş sağlığı ve güvenliği yönetimi belgelerine gerekli denetimlerden geçerek almaya hak kazanmıştır.

TÜRKAK akrediteli olarak alınan belgelerimiz ile politikamız doğrultusunda kalite hedeflerimize ulaşmak için kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı gerçekleştirme yolunda çalışmaktayız.

Çalıştığımız firmaların sektörlerinde, piyasa rekabet analizlerini gerçekleştirip en etkili tanıtım faaliyetlerini belirleyerek, belirlenen tanıtım faaliyetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayıp işlerini geliştirip büyümelerine olanak sağlamaktayız.

REFERANSLAR

Abant Lotus
Sizde Referans
Listemizde Yer Almak
İster misiniz ?